ZESPÓŁ

kim jesteśmy?

W zespole TELEneomed znajdziecie Państwo doświadczonych lekarzy, a wkrótce również przedstawicieli zawodów niemedycznych. 

Lek. med. Pediatra Dorota Stachowicz

Od 7 roku życia chciała zostać lekarzem. Medycynę studiowała na Akademii Medycznej w Poznaniu, członek Koła Pediatrycznego oraz przewodnicząca Koła Neonatologicznego przy Klinice Neonatologii.  Odbyła staże min. w Londyńskim Great Ormond Street Hospital na oddziale intensywnej terapii dziecięcej.

Od 2006 roku pracowała i dyżurowała w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej (Oddział Pediatryczny i Niemowlęcy). Obecnie prowadzi poradnię POZ w Bielsku-Białej.

Mama czwórki dzieci.

Lek. med. Otolaryngolog Šárka Solecka

Absolwentka Wydziału Medycznego Uniwersytetu Karola w Pradze. 8 lat pracowała w Oddziale Otorynolaryngologii w Szpitalu Miejskim we Frydku-Mistku, obecnie pracuje w Szpitalu Świętego Łukasza w Bielsku-Białej.

Zajmuje się pełną diagnostyką otorynolaryngologiczną, leczeniem zachowawczym i operacyjnym dzieci i dorosłych, medycyną snu w zakresie
zaburzeń oddychania podczas snu (bezdech senny).

Zainteresowania zawodowe to głównie otorynolaryngologia dziecięca, chirurgia nosa i zatok przynosowych, małoinwazyjne techniki leczenia chorób laryngologicznych, operacje endoskopowe (endoskopowe usunięcie trzeciego migdała, endoskopowe operacje zatok przynosowych), operacje z wykorzystaniem technik laserowych i Celon,  diagnostyka i leczenie chrapania oraz obturacyjnego bezdechu sennego.

Prywatnie mama czwórki dzieci, założycielka stowarzyszenia BuggyGym – gimnastyka dla matek.

lek. med. neurolog Aleksandra Cyzowska

Absolwentka wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista neurolog od 2012r.

Specjalizuje się w diagnozowaniu i kompleksowym leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa, bólów i zawrotów głowy, stanów po udarze mózgu , chorób  demielinizacyjnych oraz degeneracyjnych OUN.

Pracownik Szpitala W Katowicach-Murckach, Ośrodka Badań Klinicznych Neuro-care oraz poradni neurologicznej.

Posiada certyfikat uprawniający do interpretacji badań polisomnograficznych, elektoneurografii,  liczne certyfikaty w zakresie neurologicznych badań klinicznych. 

Czas wolny przeznacza na różnego rodzaju sporty oraz zwiedzanie wysp greckich.

dr nauk med. marcin madziarski 

Miłośnik medycyny, współtwórca aplikacji pozwalającej diagnozować pacjentów na odległość na podstawie objawów. Wieloletnie doświadczenie z pacjentami w praktyce POZ, gdzie przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie internistycznej. Uczestnik wielu kursów specjalistycznych oraz konferencji. Autor 15 prac naukowych, zdobywca I miejsca na Międzynarodowej konferencji Medycznej we Wrocławiu w 2017 roku.  Wieloletni członek Rady Wydziału Lekarskiego we Wrocławiu.

Odbył staż w renomowanych szpitalach zagranicznych – w tym Berlin St. Marien Krankenhaus (Niemcy, 2016) , Oberaargau Spital w Langenthal (Szwajcaria, 2014) oraz Stadtisches Krankenhaus Gorlitz (Niemcy, 2017).

Po godzinach instruktor narciarstwa, żeglarz oraz miłośnik podróży kulinarnych.

lek. med. ortopeda Wojciech Solecki

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego, Wydziału Lekarskiego w Katowicach, pracował w Szpitalu Śląskim w Cieszynie, od 7 lat pracuje w Szpitalu Świętego Łukasza w Bielsku-Białej.

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń i urazów stawu kolanowego oraz barku. Jego głównym polem zainteresowań jest chirurgia artroskopowa. W obrębie kolana wykonuje m. in. rekonstrukcje więzadłowe, naprawę łąkotek, naprawę uszkodzeń chrzęstnych, leczenie niestabilności rzepki, osteotomie korekcyjne. Wykonuje rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego metodą jedno i dwupęczkową.
Leczenie artroskopowe barku obejmuje m.in. rekonstrukcje stożka rotatorów, leczenie niestabilności stawu ramiennego, zwyrodnienie lub zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego, leczenie złamań, płukanie lub artroskopowe usuwanie złogów wapniowych stożka rotatorów. W leczeniu niestabilności przedniej barku stosuję metodę BLS oraz artroskopową operację Latarjet. Ponadto zajmuje się leczeniem artroskopowym schorzeń łokcia. 

Dzięki regularnemu uczestnictwu w międzynarodowych sympozjach i kursach wybiera metody leczenia adekwatne do najnowszych trendów lecz sprawdzone naukowo i zgodne z Evidence Based Medicine (Medycyną opartą na dowodach).

Prowadzi kursy instruktażowe w zakresie chirurgii artroskopowej kolana i barku, jest zaangażowany w badania kliniczne m.in dotyczące nowoczesnych metod rekonstrukcji uszkodzeń chrzęstnych stawu kolanowego.

3 proste kroki

krok 1 - wybierz termin

Wybierz Konsultanta i dogodny dla Ciebie termin telekonsultacji.

krok 2 - zapłać bezpiecznie

Dokonaj płatności kartą 

krok 3 - dołącz do wideokonsultacji

Zainstaluj ZOOM i dołącz do wideokonsultacji poprzez aplikację ZOOM

Jesteśmy członkiem Polskiego Towarzystwa TeleMedycyny i e-Zdrowia